| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua cine ma poste ajuta cu ceva idei frumoase vin in vara acasa din sua dupa 8ani ce cadouri sa cumpar pentru parinti frati prieteni verisori si mai ales pentru copii lor care majoritatea au pana in 7anisori nu stiu ce le place exact dar nu sunt pretentiosi nici unul pentru prieteni un cadou mic si dragut ce ar putea fi astept cu nerabdare raspunsurile voastre multumesc mult

3 răspunsuri:
| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Pentru cei mari cred ca cel mai mult conteaza prezenta ta si cateva cuvinte bune. Totusi le-ai putea lor statuetele alea mici cu Statuia Libertatii, sau altceva specific SUA sa ramana ca amintire. Sau... stiu ca nu e ok, dar in Romania se duce cam rau, le-ai putea da niste bani. ( acum scuze nu stiu situatia lor materiala )
Pentru cei mici poti da dulciuri frumos ambalate, niste jucarii dragute, sau tricouri cu steagul Americii, incaltaminte, eu cred ca orice e bine venit, atat la cei mari cat si la cei mici.

| atraiptatipovestiviata a răspuns (pentru atraiptatipovestiviata):

Nu stiu daca e cea mai buna idee ce ti-am scris eu. Mie un prieten mi-a adus din Chicago o statuieta destul de mare cu Statuia Libertatii, o sapca pe care scria Chicago si niste adidasi roz tipic americanilor, negrilor mai mult cu niste culori foarte tipatoare care i-am purtat intruna 2 ani de zile si sunt ok.

| ruadesol a răspuns:

Poate acest site te va ajuta: http://ghidcadouri.ro/