| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Hey! Voi va simtiti parasiti cand cel mai bun prieten isi face prieteni noi?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta doar la pubertate ti se poate intampla...
Sa-ti dau o veste, un sfat de viata,, nu exista prieteni, doar cunostinte, toti suntem egoisti, numai pentru noi.

| Mayhem666 a răspuns:

Am trecut prin asta, am trecut peste, si am realizat ca nu exiata prieteni. Asta in viata reala. In mediul virtual e cu totul alta poveste.

| ShaOfHatred a răspuns:

N-am prieteni

| Anonimaa27 a răspuns:

Mereu. Dar faptul ca prietenii respectivi m-au parasit pur si simplu m-a facut sa realizez ca nu imi erau prieteni adevărați. Ok acum la tine poate fi alt caz. Nu ii poti tine mereu langa tine, e normal sa cunoasca persoane noi. Dar daca ajung sa te ignore, atunci ar trebui sa cauti pe altcineva.