| xbeib a întrebat:

Intrebare pentru baieti / barbati. Sentimentali sau mai irascibili, cum va simtiti cand sunteti parasiti?

12 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cand sunt parasit pur si simplu ma duc la bar, joc un biliard, beau niste beri si gata.
Pentru o fata nu trebuie sa suferi ca sunt destule, daca nu a stiut sa aleaga atuncea eu de ce sa sufar?!

| BAIATUL a răspuns:

Intre-un cuvant terminat.Imi pun tot felul de intrebari de genul cu ce am suparat-o? cu ce i-am gresit? de ce nu e multumita cu mine? si incerc sa ma gandesc cum sa o uit dar imediat imi amintesc clipele frumaose petrecute impreuna si parca ma trec fiorii.Si pana la urma "innebunesc" si zic "las-o dracu sa se duca, mai sunt fete pe lume nu este ea singura"si imi ridic moralul dar inainte de asta sunt ingandurat si trist.

| Valentin333 a răspuns:

Eu am 13 ani si vad lucrurile in felul urmator: Exista fete de tipul1 si fete de tipul 2. Fetele de tipul 1 sunt cele pe care vrei doar sa te _ _ _ _. Iar fetele de tipul 2 sunt fetele care chiar le iubesti (sunt foarte rare). Dca o fata de tipu 1 se desparte de mine imi trece intr-o zi pentru ca pot sa o inlocuiesc usor. Dar daca o fata de tipu 2 se desparte de mine sunt suparat vreo 3 saptamani pentru ca stiu ca nu o sa mai gasesc una la fel

| costellodonatz a răspuns:

Devatati sufleteste... Nu stiu de ce toate duduile cred ca numai ele au suflet si ca barbatii sunt niste fiare/brute care n-au suflet si care se gandesc numai la sex. Daca numai masculii s-ar gandi doar la sex, fetele nu si-ar incepe viata sexuala de la varsta de 14 ani (in cel mai fericit caz). Sexul este o nevoie, nu o placere, dar asta e alta poveste.

| xbeib explică (pentru costellodonatz):

Hmm ...eu una n-am mentionat faptul ca barbatii sunt niste brute fara suflet. Eu caracterizez baietii in 3 categorii. : 1 sensibili, care isi manifesta sentimentele. 2 cei irascibili si 3 cei loviti de orgoliu care au spiritul macho-n ei happy. Si fetele sunt cele sufletiste, si curve. Asa ca, nu doar baietii sunt oaia neagra, si nici fetele.

| costellodonatz a răspuns (pentru xbeib):

Imi cer scuze daca raspunsul meu te-a oripilat in vreun fel, dar nu voiam sa generalizez. Si nu, nu m-am referit la tine, n-am spus cum ca tu ai fi afirmat ca barbatii sunt niste brute. Poate ca un raspuns de genul: nu stiu de ce MAJORITATEA duduilor... era mult mai bun. Greseala mea.

| xbeib explică (pentru costellodonatz):

Nu am zis neaparat ca te-ai referit la minee, eu m-am dat ca exemplu deoarece stiu cum sunt eu.

| catalin02 a răspuns:

Pai devastati parca ai ramas singur pe lume

| xbeib explică (pentru catalin02):

thinking Devastat. daca ai 15-16 ani, nu vad o logica in asta...Adica nu stiu mai sunt fetee, so what the ***? big grin.

| zZAlexandruZz a răspuns:

Cum ma simt? ma simt gol pe dinauntru, imi tot pun intrebarea cum am putut sa am incredere in ea, in ************************ etc etc etc etc, si imi fac curaj pentru a o revedea, si atunci iar imi fac curaj sa ma abtin s anul o machiez laughing.

| Ucenicul a răspuns:

Devastat esti cand stai de 40 de ani cu o fata laughing) te oftici oleaca. te intrebi dc
apoi iti spui in gand: neeexxxxttt laughing))