| 334499 a întrebat:

Cum va simtiti cand sunteti parasiti?

14 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Tristă, însingurată, abandonată.

| madalicious a răspuns:

Ma intristez, si cad pe ganduri, si ma gandesc ce ar fi putut sa fie. dar de plans nu plang.Ma simt ca si cum viata nu ar mai avea sens imi doresc sa mor, atunci cand sunt parasita. Extreme!

| HBK a răspuns:

Ca si cum nu a iesit cum mi-as fi dorit eu si intervine starea de singuratate.Si devin emotiv.

| yellowalien a răspuns:

Imi cam intoarce un pic viata pe dos... Dar sunt constienta ca mai devreme sau mai tarziu voi trece peste.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pustiu lipsita de aparare simt ca mia cazut peste cap un morman de lemne

| Ana a răspuns:

Abandonata, trista...

| nobody_9468 a răspuns:

Ca acum...chiar daca n'am fost parasita!
Nu mai vreau nimic de la viata, nu'mi mai pasa de nimeni si nimic, vreau doar sa vina ziua de maine sa'l vad, cu toate ca nu pot sa'l amsad. E trist cand ma vad trista din cauza iubirii reciproce, dar neimpartasitecrying.
Off... iar m'a apucar melancolia din cauza thasad

Bafta.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Am patit-o odata, m-am simtit super naspa...am fost trista, am plans putin. insa a trecut destul de repede happy

| Casiana a răspuns:

laughingA picat la fix intrebarea asta.Surpriza,aseara prietenul mi-a dat papucii, din cauza celor din jur...Cum te simti? Mai bine decat mine acum nu iti poate explica nimeni:ti-e teama de ceea ce vor zice cei din jur, ti-e teama sa dai ochii cu el, ai vrea sa stai inchisa in casa si sa nu vezi pe nimeni, fata de el te simti un nimeni, si ti-ai dori sa dai timpul inapoi, ca sa numai vorbim ca orice melodie mai trista te face sa plangi...Pai asta este, cred ca o sa treaca peste un timp si voi fi decat amintiri, dar pana atunci, e greu!sad

| catthshshshs a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa fiu parasita, si chiar nu e deloc placut.

Indiferent de perioada cat suferi, important este sa te gandesti ca suferinta asta va trece si se va vindeca...

Vor ramane doar niste amintiri neplacutewinking

| LaMisto a răspuns:

Inainte cand eram mai "tanara"hee hee ma simteam cum s-a descris mada in cometariul ei. Ei bine, acum pe masura ce am crescut se vede o diferenta si am ajuns la o concluzie... Daca n-a fost sa fie asta e, baieti mai sunt.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ma simt singura, trista...nu am chef de nimic.
Am avut si tendinta de a ma transforma in EMO laughing
Cel mai rau ii sa te simti parasit...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine din partea unei persoane la care am tinut si sunt ferm convinsa ca inca mai tine la mine, atunci simt cum cade cerul pe mine. Sunt suparata, plang, nu vorbesc cu nimeni si nu stie nimeni ce fac.
Daca vine din partea unei persoane de care imi pasa foarte putin, atunci pa si la revedere. Ma duc imediat la un suc cu prietenii laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trista, abandonata, nesemnificativa sad ...ca ultimul om de pe pamant.