| Savin_Ana-Maria_1988 a întrebat:

Hey.Vreau sa-mi pun niste coperti faine ..cu statusuri ..orice..pt facebook. Cine imi da cele mai frumoase. FUNDA

1 răspuns:
| IonelaaaS a răspuns:

O sa iti dau statusuri big grin :
~Daca tot ai atatea fete foloseste-o pe cea buna!
~Ii spui ei ca o iubesti,dar tot la mine te gandesti :*
~Ti'a venit taxiul, du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi'e mie rau.
~happy Dulce sau amara,cuminte sau vulgara, eu raman mereu originala!tongue
~Viaţa nu-i aşa de rea şi ploioasă, dacă vrei poate fi roz, frumoasă şi pufoasă!
~Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai luna noapte.
~Sa iert? Da... Sa uit? NICIODATA!
~Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi"
~Ea e singura care mă înțelege ca om ♥ Ea e singura care-mi poate simții tristețea la telefon ♥
~♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! ..pentru ca stii..viata e grea si lumea e rea..cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

• Inspira mult talent, in privire are magnet.Cum ai putea sa nu-i vorbesti? Ochii aia caprui sa nu-i iubesti? •

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând
~Nu imi pasa cum te vad altele sau alti, ce vorbesc despre tine, important e cum te vad eu si cum te comporti cu mine.
~♥Sh ce daca e golan? Golanul asta ma iubeste pe mine...pe tine in nicun caz!♥Te iubesc♥
~♥Nu frumuseţea decide pe cine să iubim! Iubirea decide pe cine să considerăm frumos ♥
~♥Cand o fata plange in fata unui baiat..chiar il iubeste.Dar cand un baiat plange in fata unei fete ....nu va mai iubi nici o fata la fel ca pe ea♥Te iubesc♥!
~♥Cel mai bun prieten se poate transforma foarte usor intr-un iubit grijuliu♥
~Am sa iti raspund la clasica intrebare " Vrei sa fim impreuna?" cand inima mea va fi in relatii bune cu creierul..Pana atunci ..pass laughing
De ce pleci capul si fumezi
~Si daca iti spun schimbate te indepartezi
Sper ca te-am ajutat! :*Daca vrei mai multe da-mi un mesaj.
Funda? puppy dog eyes