| anonim_4396 a întrebat:

Hey! vreau sa stiu cum fac sa am mereu acelasi scris la mess(m-am plictisit sa-l setez de fiecare data cand vb)dau funditabig grin mersi mool:*

Răspuns Câştigător
| Gabriela2011 a răspuns:

Intrii sus stanga Messenger, Preferences, Appearance (iti apare o fereastra) Chance fonts & colors iti alegi scrisu si culoarea si dai ok. Sau daca vrei sa scrii multi color dai pe o fereastra oarecare pe T acela dupa aia pe paleta de culori, color effects iti alegu culorile si dupa aia dai jos alwais color ( fundabig grin)

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Messenger - preferences -apperance- change font and colors.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Messenger - preferences -apperance- change font and colors.

| Kiddaax a răspuns:

Messenger - preferences -apperance- change font and colors.