| danny_1265 a întrebat:

Heyy...
helloo helloo.
cmz?
auzi am o prb... si as avea nevoie de sfaturii...big grinbig grin:
aa idea e ca am o strunga intre dinti in parte de sus la mijlocc.
am auzit ca se poate rezolva cu ceva aparat dentar ...si chiar as fi de acord.
dar mi-e frica. ideaa e ca nu vreau sa ma diferentez foarte atre de ceilalti daca ma intelegeti :d:d:dd:d

4 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Pai mergi si vorbesti cu un medic stomatolog si ii spui cum vrei sa arate. in ziua de azi totul e posibil :p

| NoName0011 a răspuns:

Iti trebuie aparat dentar, poti sa iti cumperi aparat dentar de care se pune numai cand dormi, noaptea mai exact, si nu de celalalt care se poarta tot timpu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waaaaaaaaiii da` de cee? Lasa`te asa sexos cu strungaalove struck pff ce te-as iubii eubatting eyelashes. laughinglaughing

| kriss18 a răspuns:

Si eu am avut strunga. smug
Dar mi-am pus aparat si in 4 luni de zile am scapat de ea.
Daca tu consideri ca e absolut necesari sa-ti apropii strunga atunci nu te sfii sa mergi la ortodont si sa-ti pui.
Mie mi s-a parut inestetica strunga si am condiderat ca nu ma avantajeaza. Dar era destul de mare.
Nu stiu tu decizi.
Iar despre frica ca ca te diferentiezi de altii.Sunt oameni rautaciosi dar sa vezi cand ai sa ai dintii drepti ce o sa-i mai roada invidia.Pana la urma rezultatul final conteaza.
Bafta. :*