| Puuffy a întrebat:

Heyy :* TPU, am un caiet superb love struck si am nevoie de niste statusuri mai superbee ^.^ ` vreau sa-l fac pe categorii thinking ma gandeam la statusuri gen [ prietenie,] apoi [ droguri ] apoi [ dragoste pentru el ] si apoi vad eu puppy dog eyes ` dar mai intaii am nevv de status puppy dog eyes ` ma ajutatii va rog :X
Vot + Funditaaa love struck
Multumescc >:"

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mă ustură ochii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Mega Facepalm* : |.

| BrokenArrow a răspuns:

Wtf...
Nu mai bine scrii ceva mai..nu stiu, util, sa zicem? -_-
Si eu mi-am luat un caiet mare, gros, cu coperta cartonata, la care visam demult. Dar nu il umplu cu chestii...cretine, cum ar fi statusurile.
Tu ai putea exersa limba romana in el, spre exemplu. thinking Fa ceva cu el, nu-l irosi.

| Puuffy explică (pentru BrokenArrow):

Da thinking poate ai drepte dar stiii :d eu asa m`am obisnuit intr-un fel puppy dog eyes sa-mi fac oracole love struck caciete cu amintiri love struck chestiiiii de fete puppy dog eyes