| Puuffy a întrebat:

Heyy TPU puppy dog eyes am si eu nevoie de cat mai multe statusurii puppy dog eyes de indiferenta, de dor, si niste statusuri cu droguri viata de cartier,, dar ceva mai nou. nu aceleasi statusuri care le fasesc peste tot puppy dog eyes
Cele mai multee primescc FUNDITAAAAAAAAAAAA ` big grin<

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta
1. Trag un fum sperând că-l voi uita, dar știu bine că asta nu aprobă inima.
2. Nu ma intereseaza ce altii vor spune, eu nu renunt la el pentru nimic în lume!
3. Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti- e dor de ea!
4. O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi, ca se invarte ceasul, si nimeni nu il poate da inapoi!
5. Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
6. Vrea să se ridice, dar în zadar. Îi vine-n minte o întrebare „ Oare a fost real? "
Dor
http://www.statusuri.ro/ - mai cauta pe aici
Droguri
Dupa primul fum viata nu mai pare asa dura. E doar o impresie, deci mai trag o tura!
Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc: vis!
Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
Eşti gândul meu bun, când mă ascund in fum şi spun că poate o să am cu tine un final de drum!
You`re my favourite drog, show me real love.

Imi injectez adrenalina, imi sting setea cu morfina am tigara trasa prin ulei, ma termina, simturile se dezbina mi-e pofta de ketamina

E mai usor sa spui sincer decat sa discuti, copii nu intrati in lumea drogurilor... suntem deja prea multi

Prefer creierul mai presus de femei, ca il *** cu alcool si el imi naste idei

Am tendinta imposibil de controlat sa bag stativa fara masura, bag pana-mi seaca saliva in gura, bag Silva bruna pana nu mai sunt in stare sa tin sticla in mana
Viata de cartier
Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
"Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele! winkingiti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele! laughing"

Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc,poc, poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lasi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta `! ` love struck`. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`
Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La ToAtedevil"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la minehee hee Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece, tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creste p zi ce trrece te innebuneste Vrei sa fie a tha? Imi pare rau nu se va putea Ia'ti adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr-o cutie se imbraca in roz si are pretentii 1000

Nu sunt chiar noi [ cred ] dar poate iti plac. :D
Funda :*?

| Puuffy explică (pentru anonim_4396):

Wow imi plac mult :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puuffy):

Funditabatting eyelashes? love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost singura care ti-a raspuns iar tu nici macar o amarata de funda nu dai. mai bine nu-ti mai dadeam nici un statuswinking

| Puuffy explică (pentru anonim_4396):

Stai linistita oricum primeai fundita big grin ` dar nu prea am mai intrat big grin si nu am avut cand sa ti`o dau big grin oricm mersiiiii mult :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puuffy):

Scuze paii nu stiam thinking cu placere :X :*

| Puuffy explică (pentru anonim_4396):

Staii linistitaa puppy dog eyes ` nu face niikk