| IszyKitty a întrebat:

Heyy TPU!:] Vreau sa-mi fac prieteni noi cu care sa vorbesc pe mess... Nu conteaza localitatea oh go on, doar sa am pe cineva mai aproape de mine:X ...Lasati id-ul mai josbig grin

15 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Cosmin.tanislav

| Patricia96 a răspuns:

Alinageorgiana96

| ℓDℓ a răspuns:

Diana.liliana_ld
:*

| AnonimGirll a răspuns:

Roxy_9990

| kyara10 a răspuns:

Flory_vulpitza10

| IszyKitty explică:

Bine ma va dau idul meu... Abia astept sa vb cu toti devil deci... id-ul meu e CristiCrisu78 big grin

| IszyKitty explică:

Ee nu?raised eyebrows nu shtii cat de vorbareata sunt eutongue

| IszyKitty explică:

Datzi accept bine?phbbbbt Ori daca nu vam bagat calumea id-ul ma bagatzi voi laughing puppy dog eyes

| christis1234 a răspuns:

Christis_dolce

| Daniel_Ilinoiu_1984 a răspuns:

Buna...da dc nu lasi tu ID...big grin

| loveyou007 a răspuns:

Ionela_blonda98 =)