| yoni a întrebat:

Heyyyy copii...luni e greva\dancing... ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Sunt ff bucuroasa am si eu o z in plus de libertate si relaxare :X, ma bucur e buna si o zi libera decat niciuna

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Tare asta...si eu ma intreb in continuare de ce elevii nu pot face grevathinking laughing Dar eu tot trebuie sa ma duc luni la scoala... o ora...de la 11 la 12 ca profa de chimie nu face grevafrustrated. si ma oftic ca nu pot sa chiulescstraight face mai am o absenta la ea si doua una dupa alta nu arata prea binebig grin.

| fluturas a răspuns:

Ioi ce bine laughing

| monyk a răspuns:

Buna, vine greva bine-mi pare, in gradina am o floarelaughing... ce sa zic, ma bucur ca stau acasa ca deja nu mai am chef de scoala...

| SweetCandy a răspuns:

Vecanta de 3 zilelaughinglaughingbuna si asta decat deloclaughing

| Cryssy a răspuns:

Am timp mai mult sa stau cu iubitul meu love struck

| Pho3nix a răspuns:

Luni e ziua mondiala a educatorului si nu se fac ore.
Pot sa dorm si eu mai mult.big grin

| Gabry a răspuns:

Mie imi convine! Mi multe ore acordate de mine pentru TPU!

| daniDeeDee a răspuns:

Mi-e dor de scoala crying

| ing. a răspuns:

Buna yoni.Asa e, luni e greva! Ce pot spune?batting eyelashesMa bucur, avem si noi un weekend de 3 zilesmug. Asa am mai mult timp sa ma pregatesc de inspectia care o sa fie marti la mine la scoala si de asemenea, si timp in plus de odihna.
Cred ca toti copiii sunt fericiti, pentru ca nu se face scoala lunihappybig grin

| JoJo a răspuns:

Mai binebig grin
weekend prelungithee hee

| Guitarlove a răspuns:

Cum ziceam si noi ieri in clasa, weekend prelungit.
Logic ca sunt fericita si-n plus incerc sa-mi fac de azi temele ca sa am duminica si luni zile libere :-x.
Vineri a fost circ si la scoala si la mine acasa, n-am avut cand sa-mi fac temele laughing. A fost circ cu baieti la mine acasa rolling on the floor whistling.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Suuper...
inca o zii d relaxare\dancing

| Lary a răspuns:

Eu trebuie sa ma duc doua ore ca aia de mate si geografie nu fac grevacrying

| sTeFaN. a răspuns:

Nu ma bucur, ca nu vreau sa ma cheme la scoala sambata sa recuperez.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Avem un weekend de 3 zile yeaaaaahhh!

| dyav0litza a răspuns:

Yuuupiiiiiiiii!

| Lumy a răspuns:

Ce ma bucur ca s-a prelungit weekend-ulhee hee

| zerozero a răspuns:

E greva? Eu acum stiu. daca stiam mai repede plecam 3 zile la pescuit. dar oricum cred ca tot o sa plec de maine dimineata :X

| catalina_2916 a răspuns:

Liceul meu nu face greva crying si o sa ma duc luni la scoala crying( va invidiez tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avemlaughing)

| pinkangel_6099 a răspuns:

Una ff buna... si sa se prelungeask cat mai mult. da nici prea mult ca dupa ingheata anul si nu vreau [-x