| Floreenofficial a întrebat:

Ce parere aveti de greva profesorilor de astazi? Va mai dura? Se va ajunge la un acord?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vor mai face normal ca vor mai face pentru ca sunt bataia de joc a guvernantilor. Dar nu se va ajuge nicaieri si tot pe noi ne va afecta astaraised eyebrows

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sper ca se va ajunge la un acord, elevii sunt singurii care au de pierdut, pentru ca nu se mai recupereaza.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Noua ni s-a spus că în cazul în care nu se va ajunge azi la un acord, vor face din nou o grevă începând cu 1 iunie care nu se ştie cât va dura.

| juniper a răspuns:

Pai sper sa se termine, ca nu am de gand sa repet clasa a 9a.

| SweetCandy a răspuns:

Isi bat joc de noi eleviistraight face ei nu se gandesc ca noi avem de sufeitstraight face

| Pupily92 a răspuns:

Lor nu le ajung salarul... fac greva. dar noi elevii cu 42 lei pe luna alocatia, de ce nu facem greva? devil

| anonimathebest a răspuns:

Din pacate, va fi numai azi si pe 15 iunie pana se termina anul scolar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pan acum n-au avut timp sa faca greva ...numa acum cand mai sunt 3 saptamani...ne pun in situatii dificile pe noi elevii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai elevii au de pierdut.profesorii gandesc numai la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elevii nu inteleg nevoia profesorilor de a manifesta o forma de protest, altfel daca nimeni nu zice nimic guvernantii vor crede ca au dreptate, ca profesorii vor tacea indiferent de deciziile lor.Toata lumea are de suferit, nu doar elevii
. Vom devenii tara lui Papura-Vada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii sunt pregatiti, altii din pacate nusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze. Nu am citit ce scria sus. Ar fi bine sa mai faca greve. Conducerea isi bate joc de noi.