| Addaa1998 a întrebat:

Heyyyy TpU

Voi ce porecle aveti?
Sau alintari?winking

22 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mimi laughing

| MaDeclarFan a răspuns:

Porecla:Barbie
Alint:printesa,mutulica,vuvuzela laughing blushing

| Frau a răspuns:

Soseta sau muc laughing

| Reek54 a răspuns (pentru Frau):

Asta ar merita funda. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prorecla: Numai esti virgina.

Nu stiu de la ce vine asta, nici macar nu sunt fata.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baietii de mici de inaltime, ca mine, poti sa le spui Piticlick, asa mi se spune mie. Pentru baietii putin grasuti poti sa le spui bursuci, cum i se spunea unui coleg de-al meu care a plecat. Pentru unele fete care tipa ca nebunele si alearga bezmetice le spui ca sunt,, Disperate dupa bombe", pentru ca urla si alearga de parca ar fi langa ele niste bombe. Fetele grase le poti zice Paliputama stroie.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu am nici o poreclă, iar alinturi primeam de la bunicile mele când eram mică.
Ţucurel şi Cocoşel erau la graniţa dintre stupid şi tâmp. (Da, cocoşel, chiar de sunt fată.)

| Addaa1998 explică:

Porecle din [artea familiei=Goanga, nu stiu de ce!laughing)))))))))))
Prietenii=Sabrina desii nu ma cheama asa
Alintare toti ma alinta asa = Sabrina sau cum ma cheama pe mine = Thais vine de la numele meu Raisa!
Nu stiu de la ce vine Thais cand ma cheama de fapt Raisa laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| Deliadelias a răspuns:

Porecla: Tina, Delly, sau Garga x( laughing.

| Lauria a răspuns:

Bună!
Colegii îmi spun Tana şi prietenii îmi spun Tany.

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Onita de la Oana :d.
Pa, pa.

| Inkubus a răspuns:

Poreclã : Țușcã [ de la Rãțușcã ]. Tițã [ de la Fetițã ]. Maimuțã laughing.
Alintãri:Ralu, Ralucuț.

| Crissxxx a răspuns:

Pity rolling on the floor

| yubaretzul a răspuns:

Porecla dar mai mult e o prescurtare:teddy:d

| IsabelSweet a răspuns:

Bobocel

| Lussii a răspuns:

Hei! Ananas si Lisa/Lusi.Dar tu?

| Adelina906 a răspuns:

Eu am porecla de zuzu....treceam pe strada cu prietena mea si nu stia ce porecla mi se potriveste si fix atunci trecea o dubita care transporta laptele zuzu si de atunci asta mi-a ramas. happy

| alexcristo a răspuns:

Proecla: angi
alintare: gurita, iubii, frumoasa mea, funda?big grin

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Byby,Biencutza.Iubi,Zana mea, Ingerasu meu, Pocitha mea, etc :* fnditza :*

| Iuliyuyu a răspuns:

Porecla:,yuyu
Alintare:iuli