| Pissikutza a întrebat:

Heyyyy :X. auziti am o intrebare cam prosteasca dar va rog daca stiti spuneti-mi : cum se face ceva de genul ca semnul asta / dar in linie dreapta? Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Buna! Linia asta dreapta ''|'' se poate face apasand Shift+butonul de deasupra lui Enter.[pe el arata ''|'' si ''\''].
Scuze daca nu am fost prea explicita.
Succes si sarbatori fericite!:*

| Pissikutza explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Multumesc multt :X mi-ai fost de foarte mare ajutor big grin big hug. Ms si Sarbatori Fericitr big grin // [Ai primit funda smug big hug

| Pissikutza explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Mersi mi-ai fost de mare ajutorr big hug ai primit fundita big hug

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns (pentru Pissikutza):

Mersii!:*big hug

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Shift + \ = | big grin.
Sarbatori fericite!
*-*