| smile4mee18 a întrebat:

Hi all!:XAm incercat sa trimit un mesaj unui utilizator dar imi apare "Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator."De ce? Ce trebuie' sa fac sa pot sa-i trimit mesajul? Funda:X

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Ca să devi senior trebuie să postezi 100 de răspunsuri şi să ai minim 10 zile de când ai făcut contul. Nu contează că primeşti sau nu fundiţă la ele.
Succes!

2 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri date ca sa devii senior

| Rikky554 a răspuns:

Deci iti trebuie un "rank"ca sa zicem asa, mai mare decat cel pe care il ai care se obtine prin funde si alte lucruri denacestea.In concluzie mai asteapta si adun funde. fundita? big grin