| onlymeme a întrebat:

Hi, e urgent va rog cine stiestraight face
am o problema la desktop si nu stiu ce sa facstraight face
am dat la proprieteti la desktop si am dat my current page
si mi-a aparut pe desktop ACTIVE DESKTOP RECOVERY si scrie ceva mai jos mai multe chestiistraight face
cum sa fac sa dispara? dau FUNDAA
si nici nu -mi mai accepta imaginile pentru desktop

Răspuns Câştigător
| CactusFlower a răspuns:

Intoarce-te inapoi la proprietati, si selecteaza "My favorite theme(Modified)", sau page, cum ai tu. Daca nu merge asa, selecteaza "Windows XP". Sper sa-ti fie de folos raspunsul.Astept vesti.Bafta!

2 răspunsuri:
| onlymeme explică:

Nu am facut asa cum zici u fiindca nu am avut ocazia deoarece cand am deschis pc-ul a disparut chestyia dar mai am o intrebarelaughing
acum imi apare pe desktop la denumirea folderelor culoare adica incadrate in culoare ca atunci cand sertezi pe desktop o imag miscatoare si iti apar culorile alea automat
stii ce sa fac sa dispara?
si merci de raspuns e ff folositorhappy

| CactusFlower a răspuns:

Problema ta o am si eu, dar nu-ti fa griji, aia nu o sa te deranjeze cu nimic. Poti sa-ti setezi culoarea care sa apara acolo(clic dreapta pe desktop-proprietati-desktop, si acolo in dreapta jos, scrie "color", deci de acolo).
Inca nu mi-am facut timp sa remediez asta, dar am aflat de unde provine...Si asta s-a intamplat cand am lasat pe altii la pc...ca no, nu-s asa de nesimtita incat sa nu-i las sa-si rezolve.tongue
Cand imi fac timp, poate reusesc s-o remediez si o sa te anunt si pe tine cum! Pana atunci, ai grija de tine...si o sa te adaug la prietenii mei!:*happy