| gabytzu707 a întrebat:

Ce pot sa fac sami dispara Active Desktop Recovery? Am incercat asa:
1)am dat click pe restore mai active desktop si mi-o aparut asa:
,, an error has ocurred in the script of this page"
2)am dat click run-regedit-...-hkey current user,am dat pe decimal, data value la 0 si restart, dar nu mi-a disparut chestia asat.Dau funda cui raspunde corect!

1 răspuns:
| dikaaa a răspuns:

Cand vei schimba Windows atunci vei scapa 100% de el! asa am avut eu, doar cand am schimbat win am scapat de el Funda