| Bogdan19535 a întrebat:

dupa o luna de la reformatarea pc-ului mi-a expirat windows-ul si nu stiu cum sa il activez
si imi apare pe fundal o imagine alba si scrie pe ea active desktop recovery
si imi apare sa dau restore my active desktop
va rog ajutati-ma
dau fuuuuunda

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti schimbi windowsul. Ca sa ti-l activezi trebuie sa le cumperi licenta. care costa peste 20 euro cred.
Cea mai buna solutie e sa-l schimbi.

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Si eu ma confrunt cu aceasta problema.Nu prea ai ce-i face.Iti instalezi din nou windowsu. Avand in vedere ca cd nu este original peste cateva luni iti vor mai aparea si tot asa mai departe. sper ca te-am putut ajuta O zi buna!

| Bogdan19535 explică (pentru croissant):

Cum sa instalez din nou windowsul?

| Bogdan19535 explică (pentru croissant):

Cum sa imi instalez din nou windowsul?

| croissant a răspuns (pentru Bogdan19535):

Cu un cd... gasesti tutoiale pe youtube uite un link care sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=2y69_IUbxCo