| mariaalex a întrebat:

Hi... eu. vreau sa-mi fac un tatuaj semi-permanent la sprancene. ce credeti este dureros? doare? va rog sa-mi raspundeti urgent.

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Eu ţi-aş recomanda să nu faci pentru că doare puţin şi mai ales e mai bine să fii simplu decât să te complici cu tot felul de tatuaje pe tine. şi mai gândeşte-te că poate acele unelte care le folosesc poate conţin microbiwinking.

2 răspunsuri:
| beatrice_2158 a răspuns:

Tatuezi sprancenele doar daca ai cu adevarat nevoie altfel mergi la pensat, durerea e suportabila vezi pe www.blooms.ro

| allexia_9951 a răspuns:

Este o anumita durere, eu am suportat usor sora mea mai greu, cum ti-o fi norocul!