| AcidCuSange a întrebat:

Hi, my friends TPU! Mi se intampla lucruri neobisnuit de ciudate... Odata, adica de mai multe lucruri care mi s-au intamplat.De ex:am visat ca eram cu varul meu si vorbeam despre un joc...Si s-a intamplat! Eram in acelasi loc, vorbeam despre acelasi joc, aratam si eu, si el, la fel cum am visat! Stiu, visele sunt stari, pur si simplu, ale mintii! De ce se intampla sa mi se intample ceea ce visez?

Răspuns Câştigător
| criss10 a răspuns:

Si eu am patit ...visam persoana si in ziua urm ori ma intalneam cu aceea persoana ori aflam vesti despre aceasta.Cred ca visele raman inca un mister.

2 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

Ms pentru fundita...si vise cat mai frumoase...care sa se si indeplineasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grea intrebare mi-s-a intamplat si mie am avut multe de genu chiar nu stiu. Ce pot spune avem capacitati de care nu de dam seama si nu stim sa le folosim multi din pacate...