| Mogiojojo a întrebat:

Hi. Nu aveti cateodata impresia cand va uitati la raspunsurile voastre de pe TPU din trecut ca sunt absolut prostesti si idioate? Mie mi se intampla tot timpul si ma gandesc 'cat de retarda pot fi?'. Plus de asta la multe raspunsuri nu pun virgule, semne de punctuatie. Am impresia ca devin din ce in ce mai proasta pe zi ce trece si parca nu e corect. Vreau sa fiu din nou inteligenta.

Ce lucruri influenteaza IQ-ul?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu chiar, eu am fost deștept dintotdeaunawinking. Ce influențează IQ-ul? Băgăm un șah happy?

| Mogiojojo explică (pentru Celcestietot):

Poti sa joci sah pana iti sar capacele. Ala e doar un antrenament. Exista alti factori determinanti.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mogiojojo):

Păi există și alți factori, bineînțeles. Într-adevăr, un antrenament, dar trebuie să te duca capul să îți dobori adversarulwinking.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Pai daca vezi raspunsuri din trecut scrise incorect si incoerent si realizezi greselile, tocmai, inseamna ca ai evoluat, nu ca ai involuat. Deci esti pe drumul cel bun.
Te pup

| Mogiojojo explică (pentru 70gabriela70):

Din contra, nu am evoluat dar doar realizez cat de proasta sunt.

| 70gabriela70 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Pai daca vezi ca ai gresit este semn ca iti recunosti greselile. Un prost nu poate face asta.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Citeste,si daca nu merge macar ți-ai recunoscut greșelile.