| aniiledha a întrebat:

Hi TPU am o problemathinking nu am platit la timp produsele de la avon. trebuia sa le platesc pe 21 si le-am platit pe 23.(prin banca) inainte sa platesc am facut alta comanda si acum cand ma uit pe contul meu la site-ul lor nu-mi arata nimica de comanda care am facut-o si nici nu-mi arata ca am platit comanda la care am intarzitstraight face ce o sa fie acum:-s

app. nu sunt in romania ci in spaniastraight face

mersi anticipat. dau funditahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nashpa doar atat nasa naspa naspa naspa naspa da inca vreo o mie de naspa...naspa nasp.Totusi contacteaza un administrator avon. zile parintilor