| mariamot a întrebat:

Hi TPU! imi spuneti si mie ce animal sunt in zodiacul chinezesc sunt nascuta in 3 februarie 1999. am gasit iepure dar nu mi se potriveste deloc laughing astept raspunsuri rapid! dau fundahee hee

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ești în zodia tigrului de pământ:această zodie printre altele(la ani mă refer) cuprinde și 28 Ian 1998 pănă-n 15 Febr. 1999. Ceilalți ani:31 ianuarie 1938 şi 18 februarie 1939

| mariamot explică (pentru faramatania):

Deci asta inseamna ca nu sunt iepure? esti sigura?

| faramatania a răspuns (pentru mariamot):

Foarte sigură, dar poți căuta după datele pe care ți le-am dat Tigrul de Pământ(pe ani pentru a te edifica complet)apoi pentru detalii de caracterizare a zodiei. Oricum zodia tigrului este mult mai bună decât cea a iepurelui.Și pe Youtube poți găsi cu explicațiile aferente.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat