| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Hi TPU!happy
Pentru fete:
Cum se numeste glossul/rujul care credeti ca este foarte bun(nu conteaza cati bani trebuie sa dau), de la ce firma si ce culoare are.

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Al un gloss de la Avon Glazewear sparkle -sugar cane si imi place foarte mult(si rezista pe buze happy )

| Roxy a răspuns:

Eu am un gloss de la victoria's secrets culoarea nilla fudge(e un roz deschis si luceste foarte misto si are gust de cirese:X
Ai spus ca nu conteaza banitongue
Sau eu mai folosesc de la rimmel london-Hydra Renew
Eu am un rosu puternic(e pentru scena)dar poti sa iti gasesti si alte nuante...

| GossipFann0700 a răspuns:

Miss Sporty e ff bon, Seventeen-Wet Lips-Pink blossom
imp e sa-ti vina tie binekiss