| Georrggy a întrebat:

Hi TPU! Voi ce faceti cand va enervati? De exemplu unele persoane lovesc ceva.

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Cânt la chitară sau dau foc la ceva.

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

A lovi la nervi inseamna lipsa de control, ori reantoarcerea la conditia primara, de acum cateva mii de ani.Cunosc si eu oameni care distrug, la nervi, ce au creeat cu multa truda.Eu obisnuiesc sa inchid ochii si sa-mi reglez respiratia.Acolo e problema.

| Vans a răspuns:

Ascult muzica.Numai asa ma calmez, bineinteles dupa vreo 7-8 piese.

| Amiiii69 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarui om! Spre exemplu, prietena mea, cand se enerveaza ii curge sange din nas, alta prietena de-a mea, cand se enerveaza mananca. Deci, difera personalitatea! Eu bat pe cineva ca sa-mi treaca supararea sau bat in ceva usor cu degetele si respir din ce in ce mai nervoasa. Faza este, cand te enervezi sa nu faci niste crize de sperii lumea! sa stai frumos sa te calmezi si taci si bati spre ex cu degetele in masa de birou sau scara sau orice.

| Amiiii69 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarui om! Spre ex, prietena mea, cand se enerveaza ii curge sange din nas, alta prietena de-a mea, mananca. Deci, difera personalitatea! Eu bat in ceva usor cu degetele. Faza este, cand te enervezi sa nu faci niste crize de sperii lumea! stai frumos sa te calmezi si taci si bati spre ex cu degetele in masa de birou sau scara sau orice.

| CausingCatastrophy a răspuns:

Ascult muzica, dau in ceva, sau ma trag de par, dont ask.