| anonim_4396 a întrebat:

Va enervati de fel rapid si faceti chesti care apoi le regretati?

26 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ce sa regret, că nu e ca și cum de fiecare dată când mă enervez iau ceva și omor un om. Când mă enervez, mă enervez din motive bune, aceasta stare care se crează este din vina altora, nu din vina mea. Așa se întâmplă cu ceea ce am spus în 99% din cazurile personale.

| lilith16 a răspuns (pentru Celcestietot):

Te enervezi cand iti spun eu de Dumnezeu, asta e sigur((((((((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Nu chiar. Mă enervează cei care insistă că Dumnezeu nu există. Încerc să nu pătrund mult în subiect. Daca tu nu ai trăit ceea ce am trăit eu, nu mă judeca la fel cum eu nu o să te judec pe tine. Acum am vorbit la modul general;-).

| lilith16 a răspuns (pentru Celcestietot):

Eh, vorbim alta data de astea(:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Oky doky C;

| LPCTSTR a răspuns:

Aoleu... abolut mereu

| aXy99 a răspuns:

Nu, dar si cand ma enervez...

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Cand vezi ca nu ai rezultatele dorite te enervezi?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar. E mult spus enervare. E un sentiment aparte, nu stiu cum sa il descriu, cel mai apropiat de el ar fi frustrarea, poate putin dezamagirea, dar imbinata oarecum cu perseverenta si dorinta de a schimba ceva pentru a reusi si a avea rezultatele dorite.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Stiu cum e, dar de cand cu 1200 de cal vad rezultate

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur pentru tine, dar sa stii ca e foarte putin 1200 kcal.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Daca rata mea e de 2000 de cal, nu am de ales, de maine fac cardio

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Rata ta metabolica e foarte buna. Consuma 1500 si fa putin cardio happy

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Pare bun, succes!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da, logic! Aproape mereu! Și chestia pe care o regret și zeci de mii de ani după e că m-am născut.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu vb prosti, de ce sa regreti ca te ai nascut, poti da viata in viitor

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Dacă nu m-aș fi născut, nu m-aș fi certat cu persoana pe care mă ofticam, n-aș fi regretat.
N-am prieteni care să mă ajute. „Prietenia virtuală" e thinking mai bine nu mă exprim.
Dar în „viața reală" am doar vreo două prietene pe care mă pot baza, iar una dintre ele e la nu știu câți km distanță. Măcar una mai am pe „aproape". Așa că...eu mă oftic repede de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...Mă enervez doar atunci când mă cert pe TPU, iar cearta se termină

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dalmore sau nevermore nu te enerveaza?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu.Nu sunt importanți.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Uneori

| acerr a răspuns:

In mod normal un om cumpatat, nu izbucneste

| lilith16 a răspuns:

In general da sau imi pastrez o iritabilitate acidă de-a lungul zilei

| Andrei0G a răspuns:

Da
văd că ti-ai sters multe întrebări!