| Kanpeki a întrebat:

Voi ce faceti cand va enervati? laughing Eu cateodata numar pana la 10 happy

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Eu ma gandesc in sinea mea cum poate sa existe cineva/ceva care sa faca chestia asta ( chestia care m-a enervat ). Daca sunt acasa automat merg in dormitor si ma arunc suparata in pat laughing si am un tic... cand ma enerveaza cineva strig "Screeeeeeew this!" ( cand zic asta inseamna ca m-ai enervat la culme ) laughing

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aleg optiunea:"Suna un prieten"

Apache
| Apache a răspuns:

Eu incep sa injur!

| TeoPT a răspuns:

Ma inchid in camera si ascult melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=KGrM1sh-8pE

:))

| doar.pt.voi. a răspuns:

Tip, injur, si beau o cafea ca sa ma calmezhappy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Tip si vorbesc la sictir cu toata lumeastraight face

| marrr a răspuns:

Mai nou am inceput sa ascult melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=eaz5tGl5Yho si ma pune in priza, dar ma face sa uit de suparari:)).

| Ana a răspuns:

Incep sa tip la oricine imi iese in cale si ma intreaba orice big grin

| Ingrid16V a răspuns:

Arunc telefonullaughingsi stiu ca el nu are nicio vina:d

| All3 a răspuns:

Eu strang din dinti laughing

| x4z5 a răspuns:

Tip, si cateodata imi vine sa plang...laughing
Dar cate o data fac si mai rau...mai bine nu afli devil

| snowflake a răspuns:

Incerc sa judec la rece, sa vad care e cauza enervarii. dupa care incerc sa rezolb problema cu tact happy

| cicilica a răspuns:

E putin. eu numar pana la o mie ca sa nu fac urat smug smug smug. cel mai des ma enervez pe colega mea si ea pe mine. dar un fel radem una de alta rolling on the floor. o data m`am intors la colega din spate si am murdarit`o pe pantaloni din greseala. apoi ea m`a murdarit pe mine RAU de tot. pe pantalonii negrii de sport eram alba de cum ma muradarit. apoi m`am descaldat si i-am facut urme sau amprente, pe urma am inceput sa numaram si colegii se uitam la noi ca la spectacol. a fost foarte amuzant.

| alysefu a răspuns:

Deravagii

| justbogd4n a răspuns:

Eu numar pana la 11

| eRikks a răspuns:

Fac rau cand ma enrvez.winking