| RândunelPisică a întrebat:

Hi TPU! vreau sa descarc mt2 mondial si zice disc plin. am sters multe chestii si tot asa zice. ce sa fac? O_o funda+vot

7 răspunsuri:
| HDSeer a răspuns:

Vezi in detalii sau in comentarii cat are jocu. Dupa aia verifica lucol destinarii, adica unde se va downloada jocul!
In plus mai sterge sau muta in alta parte.
Funda pls ))))

| RândunelPisică explică (pentru HDSeer):

Pai. dau la descarcare. zice 10 minute pana la descarcare si peorma zice. disc plin

| HDSeer a răspuns (pentru RândunelPisică):

Prin ce descarci prin intermediul carui program?

| RândunelPisică explică (pentru HDSeer):

Zice sa il descarc direct sau cu Mirror si eu am dat direct.

| HDSeer a răspuns (pentru RândunelPisică):

Cat are.In plus du-te pe un site t.o.r.e.n.t;

| RândunelPisică explică (pentru HDSeer):

660 MB ..La matusimea l-am descarcat normal. si unele dupa t.o.r.e.n.t sunt virusate

| HDSeer a răspuns (pentru RândunelPisică):

Hmm nu stiu ce poate fi.Sunt confuz alt site incerca sau alta sursa.