| mistikk a întrebat:

Hi TPU zilele trecute am bagat la incarcat un telefon samsung eu am tot samsung doar ca este la reparat si o prietena m-a rugat sa ii incarc si ei telefonul daca tot am incarcator si se nimereste si l-am bagat la incarcat l-am lasat vreo 2 ore si cand l-am scos era mai descarcat oare ce este de vina telefonul ei sau incarcatorul meu? fundita?

1 răspuns:
| rahelyta a răspuns:

Incarcatorul, doarece tu l-ai pus sa se incarce el nu incarca si in timpul asta(2ore) sau descarcat si mai mult big grin schimba incarcatorul bye