| mistikk a întrebat:

Hi TPU zilele trecute am bagat la incarcat un telefon samsung eu am tot samsung doar ac este la reparat si o prietena m-a rugat sa ii incarc si ei telefonul daca tot am incarcator si se nimereste si l-am bagat la incarcat l-am lasat vreo 2 ore si cand l-am scos era mai descarcat oare ce este de vina telefonul ei sau incarcatorul meu? fundita?

1 răspuns:
| Alexys_3669 a răspuns:

Telefonul eibig grinSi eu am Samsung si mi s-a intamplat acelasi lucru adica mi-am lasat telu l incarcat toata nopatea si nu se incarcase deloc am crezut ca e de l incarcator asa ca m-am dus sa-mi cumpar altul dar cand l-am incercat l magazin tipa mi-a spus ca e de l tel nu de l incarcator asa ca nu-ti face griji incarcatorul tau nu are nimic si probabil telul eihappy