| deeaisabela a întrebat:

Hii TPU am o intrebare mai ciudata
Deci prieteni imi spun ca sunt cam ciudata si parintii mei imi mai spun eu

Sunt o fire mai singuratica imi place sa stau mai mult singura nu imi place sa vorbesc mult sau inver sa aud galagie imi place sa stau in locuri linistite doar eu singura imi plac filmele horror

sunt foarte interesata cand vine vorba de paranormal sper sa nu radeti credeti ca sunt ciudata multumesc

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Nu e nimic rau in a fi singur. Stii vorba aici, mai bine singur decat in companie proasta. Si eu savurez la maxim momentele in care sunt singur si nu vad nimic rau.
P.s: Ador filmele de groaza.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea ai cu cine sa te intelegi si singuratatea e buna dar singura nu esti deloc pentru ca mai sant locuitori pe pamant.

| Wøodenpints a răspuns:

Care prieteni ți-au spus asta dacă zici că stai mai mult singură?

| neca a răspuns:

Faci parte din cei 30% din populatia globului care e introvertita (bun venit in club)
prieteni si familia ta sunt incuiati si superficiali si n-ar trebui sati pese de opinia lor
nu e nimic anormal la tine

(fara legatura si mie imi plac povestile de groaza in special creepypasta si tot ce tine de supranatural)