| Pinkyyy;x a întrebat:

Hii TPU! Cine este reprezentant metropolitan? sau cine este reprezentant to ceva in genul asta: avon, oriflame.as vrea sa aflu mai multe deorece as vrea sa ma fac reprezentanta de ceva.si vreau sa aflu informatii.

2 răspunsuri:
| CrissD a răspuns:

Deci nu te face reprezentant metropolitan deoarece nu sunt seriosi. eu am fost vreo 3 luni si in astea 3 luni nu am facut mai mult de 5 comenzi, iar la fiecare comanda lipsea cate ceva( ruj, oja, etc. si nu sunt chiar asa de bune calitativ din cauza asta am facut asa putine comenzi). iti recomand mai bine sa te faci reprezentant avon pentru ca sunt mult mai bine promovate si produsele sunt cu muult mai bune, oriflame are prea multe produse scumpe si presupun ca prietenele tale de la scoala nu`si permit ( am zis asta ca am presupus ca esti la scoalabig grin sper ca nu gresesc)
sper ca iei in considerare sfatul meu :*
pa`pa happy

| yanculydya a răspuns:

Buna! eu sunt rep metropolitan(lady's) si oriflame si infinity.pentru informatii si inscrieri mail la yanculydya@yahoo.com