| adorra a întrebat:

Hii... vreau sa cunosc lume... de o varsta apropiata mie...am 14 ani u id ceva? :d

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu e nevoie sa te cunosc ptc te cunosc dejatongue
Esti la 36 din Cta si dirigu` tau e Ciobytongue
Esti in clasa cu varamiu, Deea, Berna, Bianca, Ionut, Sebi, Leo, Sima, Alin etc. tongue

7 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Si daca nu am o vasta apropiata tine nu ne putem cunoaste aici pe TPU?

Răspuns utilizator avertizat
| knnight a răspuns:

Am 17 ani, dar totusi iti dau un id Solo_Vl

| anda_1885 a răspuns:

Sall... am 14 ani. id :dea_fitoasa_18. nu stau f mult pe el ca-s afara mult. sper sa vb totusi

| justme_9224 a răspuns:

Buna eu am 13 ani id-sk8er_girl.lucy

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Am 14 anihappy....andreya_love07 kiss

| gabyyycena a răspuns:

Buna nu stiu daca TPU e site matrimoniale dar ai id meu {id: gabicosconea}