| anonim_4396 a întrebat:

Buna searaa! Sunt Adi am 20 de ani, de aproximativ 1 luna si 1 saptamana m-am despartit de prietena mea care nu o fost prea cumintelaughing) (nu ma supara ca asta-i viata, trebuie sa trecem peste) ideea este : vreau sa cunosc o fata de treaba, o companie placuta de varsta apropiata, care vrea sa ne cunoastem sa imi lase privat(nu am mai incercat asa ceva pe internet, ii ceva nou), si abtinetiva de la raspunsuri de copii. O seara frumoasa

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Intra si tu pe un site de socializare, nu aici

| wolder a răspuns:

Nu e un site de matrimoniale!

| LowAlfa a răspuns (pentru wolder):

Da? nu am observat... laughing)) nu mai intrati si lasati aiureaaa

| chazz a răspuns:

Am sa te enervez domnule LowAlfa mascul feroce ce esti tu, vrei o relatie adevarata? te duci in oras si "agati" ca toti sunt "smecheri" intre 4 pereti.Hai lasa masturbarea si pleaca de aici.
Numai bine!

| Mdea721 a răspuns:

Ok : De ce spui asta pe TPU? PnM... scrie pe alte siteuri. Aici nu e freechating laughing

| LowAlfa a răspuns (pentru Mdea721):

Nu cred ca te interseaza pe tine tongue daca nu va place ideea mea nu intrati si lasati mesaje. nu asa tii se pare normal?

| LowAlfa a răspuns:

Mai oamenibatting eyelashes nu cred ca ar trebui sa lasati voi aici mesaje sa faceti pe desteptii smug pe care nu interseaza cauta at subiect. NU?

| LowAlfa a răspuns:

Tu esti disperatlaughing)) ca nu stii citi, ce va bagati toti bulangii aici sa raspundeti neintrebati?