| SG1995 a întrebat:

Hm, care sunt sansele sa ajunga sa vorbesc cu o tipa daca ii dau random add pe Facebook?

Stiu ca e ceva bizar, dar exista vreo sansa oricat de ciudat suna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face asta, e penibil.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de tipa. Dacă e una cu mulți prieteni, multe like-URI, multe poze din alea flawless atunci e clar ca ești doar unul din aia 200 de băieți care ii dau mesaje și clar nu o sa ai șanse mari sa îți răspundă.

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, cu cat incerci mai mult cu atat sansa creste dar desigur conteaza aspectul tau fizic, de exemplu domnul dorian popa din 100 de cereri poate 80 de fete i vor accepta cerea in scimb domnul ion din 100 de cereri va primi 10 de accept, sansa ca dorian sa se potriveasca cu o fata fizic si personalitate e mult mai mare ca a lui ion, conteaza si daca tu lasi din pretenti si cui dai cereri la fete frumoase, dragute, urate, daca dai doar la alea frumoase sansa e mica daca dai la alea draguta undeva la 30%, daca dai la urate trece de 50%, ai putea sta cu una care sa nu te atraga fizic? cat de mult ai lasa din pretenti?

| OldSoul a răspuns:

Daca stii de ce sa te legi in conversatii cu ea, da vei ajunge sa vorbesti fara problema probabil cu mare parte din ele.
Acum desigur cat de departe vrei sa ajungi si tu cu conversatiile.