| Haosen a întrebat:

HoHoHo TPU. Da, după cum ştiţi se apropie sărbătorile de iarnă, iar cu ele vin şi colindele, aşa că am câteva întrebări pentru voi, cât despre Crăciun dar şi despre colinde.

1. Vreau şi eu nişte idei pentru decoraţiuni de iarnă, adică cum să-mi decorez cât mai frumos camera pentru sărbători, îmi place foarte mult să simt acel spirit al Crăciunului.
2. Cum m-aş putea îmbrăca mai frumos când merg la colindat cu prietenii? Vreau ceva de iarnă, de sărbători, nu ceva foarte "strident" să spun aşa, să nu creadă lumea că sunt un golan. Ţin să menţionez că sunt băiat.
3. Când ar fi bine să incep cu colindul?
4. Spuneţi-mi vă rog cu ce colinde să ma duc şi pe ce dată.
5. Şi... da, nu putea să lipsească şi o intrebare legată de petarde, rachete, baterii şi toate nebunelile, fiindcă îmi plac la MAXIM.
- Sunt din Bucureşti - Spuneţi-mi vă rog de unde aş putea cumpăra petarde, artificii, bombe, rachete, baterii, şi diverse nebuneli d-astea.
A, da, şi spune-ţi-mi vă rog câteva filme pentru Crăciun.

Mulţumesc frumos, aştept răspuns, dau fundă garantat.
Sărbători fericite şi tot ce vă doriţi.

Răspuns Câştigător
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

1. Pai eu am vazut braduti artificiali nu foarte scumpi, iti iei unul si il impodobesti. Daca nu, poti sa lipesti beteala sau luminite pe perete in forma de brad. Daca ai, niste bibelouri specifice si nu uita si lumanari, dau foarte bine!
2. Pai sa ai ceva rosu, o caciula de mos, e cea mai draguta (da bine la fete) sau cornite de ren. Nu sunt stridente si sunt foarte dragute.
3. In ajun, e foarte dragut, in timp ce oamenii sunt fericiti si isi desfac cadourile, tu vi cu prietenii tai si asa le incalziti mai mult sufletele!
4. Poti sa te duci cu "Steaua", e foarte dragut colindul si in plus le aduce aminte oamenilor de ce sarbatorim Craciunul!
5. Si mie imi plac la maxim petardele, artificiile etc. dar chiar nu stiu de unde ai putea sa le iei. Apropo, si eu sunt din Bucuresti.
6. Filme: - A Christmas Carol
- Home Alone 2: Lost in New York
- Lady and the Tramp :-)
- Black Christmas
- Christmas with the Kranks
- Santa Buddies
- Jack Frost
- Love Actually
Sper ca te-am ajutat, Sarbatori Fericite! :-)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate intrebari O.o neh nu raspundlaughing

| OlariuRox a răspuns:

1- un brad impodobit frumos, eu il am alb bradul artificial si imbodobit cu rosul si argintiu se vede super, langa brad am un bibelou care reda scena nasteri, pe geam am mosii craciuni micuti si sania mosului si fulgi de nea,
2 Iti poti cumpara o bluza tradittionala de craciun ci reni ceva sau mos craciun si in cap caciula rosie de mos laughing
3 la ora 6-7 de regula baieti se primesc primi.
4 24 dec, colindele obisnuite,