| Kiraa a întrebat:

Http://9gag.com/gag/3434656 ... spuneti-mi careva ca nu o sa fiu posedat.

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Aş fi preferat să nu văd asta.Am văzut şi eu omuleţi de-ăia prin camera mea, însă n-am paralizat. Pure imagination...
...stai puţin.Cum adică nu sunt halucinaţii?!

| Kiraa explică (pentru Holocaust):

Am vazt si eu omuleti prin camera azi dim la 5. _. am sarit din pat o data ca am vazt unu langa mine laughing

| Clauvdgg a răspuns:

Nu o sa fi posedat!

| IgniteDarkness a răspuns:

Eu anul trecut in timpul verii obisnuiam sa dorm cu cearsafu in cap cum dorm vara de obicei rolling on the floor))) stiu...freak. prin lenjerie nu pot spune ca vedeam numai omuleti dintraia ci si "demoni" iar cand imi dezveleam capul oarecum....se deplasau si dispareau.