| mgtow a întrebat:

Http://observator.tv/......91814.html

Daca as fi miliardar nu as da atatia bani sa dezvirginez o tipa ca asta, mi se pare slaba ca un bat, oricum cand va ajunge in infern se va satura ea de pwule cu ghimpi =)) :)) voi ce faceati daca asta era fata voastra?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand ai varsta lui si nu stii ce sa mai faci cu banii dezvirginezi si o gaura in gard.

| Drimmero a răspuns:

Tipa nu e urata,, dar nu prea are forme... mai cere si 2 milioane de dolari, doar nu e vreunul tampit sa dea atat. Mosu' ala e un pervers nenorocit,, pe ala il cauta moartea si ii arde sa i-o puna fetiscanei/

| T0T a răspuns:

Dacă era fata mea, îi ceream un sfert cel puțin iar după o desfiam.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De ce sunteti ipocriti? Nu e cea mai dotata dar femeia poate si stie ca poate. Daca ma plictiseam cu banii in buzunar recunosc ca nu o luam pe ea, luam 10 femei si faceam o orgie misto. Dar aici e vorba de cerere si oferta. Daca omul o vrea si ofera, care e problema? O sa faca sex, ii rupe fasul si pa pa. Nu va incingeti ca plita ca pana la urma e vorba de corpul ei si se f#te cu cine vrea ea.

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Vezi că eu i-am rugat pe ăștia să-ți dea bani să mai scrii și tu câte ceva. Practic trăiesc din tine. Sau prin tine. Promit că data viitoare n-o să te doară smug

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Tu esti precum capusa, cum dai de raspunsurile mele incepi sa sugi informatia si sa ma copiezi laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Daca te copiez și încep să sug, înseamnă că? Hai că știu că sub aspectul ăla de țăran coclit îți merge mintea.winking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Inseamna ca aspiri sa ajungi si tu la nivelul meu, chiar daca sansele sunt minime. Imi place totusi ca esti perseverent, bravo.

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Îți dau mâine mesaj pe undeva, dacă-mi amintesc, nu mai știu bine nici cum te cheamă. Nu te-ai însurat încă, nu?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Sunt inca liber ca cioara pe craca. Da tu de ce nu mai esti pe Facebook, gaoz astronomic?

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu prea îl folosesc.

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

A, și m-au pus ăștia să-mi trimit poză cu buletinul, să dovedesc că ăla e numele meu laughing De atunci e incativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce scrie acolo spune ca e adolescenta, iti dai seama ca arata ca o anorexica. Daca avea peste 25 de ani si arata asa, atunci era o problema. Nu stiu ce sa zic. Sper ca intr-o zi sa nu aflu cum se simt parintii aia daca o sa am o fata vreodata.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nici dacă aș fi bărbat și m-ar plăti ea nu aș vrea să o f**. În primul rând nu e cine știe ce să zici că merită să dai miliarde pe ea și în al doilea rând, simplul fapt că recurge la acest gest de a obține bani o face să pară în fața mea un om de nimic. Dacă era fata mea, aveam grijă de educația ei și nu ar fi ajuns într-o situație de genul.