| T0T a întrebat:

Http://www.antena3.ro/......15630.html

Mă întreb ce se întâmpla dacă era vorba de un profesor și o elevă în acest caz? Profesorul oare mai scăpa de închisoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e vina băiatului că a violat-o, n-are de ce să facă pușcărie, ea e victimă. laughing
o și rămas însărcinată. văleuu, oare ce minte au oamenii ăștia care profită de niște bieți copii. p*** nu găsea în altă parte? când vând atâta prostie, pff.
* opriți planeta, vreau să cobor *

| T0T explică (pentru anonim_4396):

"e vina băiatului că a violat-o, n-are de ce să facă pușcărie, ea e victimă. laughing"

Asta înseamnă să fii feministă laughing

Acum și mie mi se pare ceva aiurea mai ales că era și profesoară. Trebuie să recunosc că și mie mi-a plăcut odată de o profesoară în a 8-a, era de română laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

măi, era o ironie. credeam că înțelegi laughing
de la plăcut până la viol e drum lung.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Și de unde ai dedus că nu am înțeles că era o ironie? Eu doar am spus că așa gândesc feministele nu te-am făcut pe tine feministă XD

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

eh, de unde să știu ce înțelegi tu laughing. acum că știu faza cu profesoara ta de română, te înțeleg mai bine. în spatele tristeții tale se ascund câteva regrete. să știi că o poți căuta, nu e prea târziu laughing doar să nu fie ea prea bătrână.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

E măritată laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

asta e, știi cum e " toate la timpul lor ". pare rău.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuie să îți pară...Am trecut peste acea plăcere vinovată de mult timpwinking

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar nici tanti asta nu a scapat de inchisoare, doar ca a luat cu suspendare

| T0T explică (pentru suntserios):

E o diferență, dacă a luat cu suspendare va trebui să respecte doar anumtie condiții dar e în stare de libertate practic.

| RainmakerX a răspuns:

Nu stiu daca sa ma mir sau sa fiu dezgustat.

"Cei doi se pare că deveniseră atât de apropiaţi încât fiica profesoarei îi spunea elevului "tată"."

Si fiica oare cati ani avea? 16? laughing

| R0R0 a răspuns:

Nu, daca ea era minora

| immaBeast a răspuns:

Ce s-a intamplat?!
Nu erau la moda astia batrani, s-a schimbat moda acum? laughing
Cu cat este mai tanar, cu atat mai bine, ha? rolling on the floor