| Marii a întrebat:

Http://www.descopera.ro/......itul-lumii
Sper sa numai vedem nicio intrebare gen "ce se intampla in 2012?".
Voi credeti ca sfarsitul lumii va veni vreodata? Argumentati :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihic suntem terminati, Pamantul va ramane la locul lui, fara indoiala multe vreme de acum inainte.

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

laughing sincer poate va fi insa peste mii de anibig grin in niciun caz acumbig grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Sa aleaga si astia o data sigura... ce inseamna asta domne? thinking lumea isi face program... ce inseamna asta? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca nu va veni acum, ci peste 100 sau200 de ani
acum lumea de pe planeta este in halul in care e, dar peste mai multi ani(de la an la an ajungem si mai rau) cand va vedea Dumnezeu cat de rau am ajuns sigur va da startul la apocalipsa si va creea altfel oamenii sau poate va face alcevathinking asta nimeni nu stie.in fine asta e doar in imaginatia meahee heetongue

succes

| lora_9285 a răspuns:

Probabil va veni intr-un final. Se stie ca, ne indreptam rapid spre autodistrugerea Pamantului dar, nu cred ca putem estima cand si cum se va intampla. Iar despre calendarul mayas nu stiu ce sa spun.

| Snicker a răspuns:

Odata si odata va veni sigur sfarsitul lumii.Sigur,sigur va fi cand soarele va imbatrani, ii va creste volumul si va inghiti toate planetele din sistemul nostru solar, iar dupa aceea va exploda devenind o pitica alba. Dar bine ...pana atunci mai sunt miliarde de ani, si pana sa ajungem noi in acel timp, omenirea nu va mai exista de mult(ex:stratul de ozon va fi distrus complet si vom fi parjoliti de soare, sau o problema mai recenta incalizirea globala)
Chestia cu 2012 sfarsitul lumii...nu prea cred ca e sfarsitul lumii.Cum am mai citit pe niste site-uri vor fi niste shimbar din punct de vedere astronomic, cum ca planetele se vor alinia intr-un fel, polii magnetici ai pamantului se vor inversa, si ciudat, daca acest fenomen se va intampla cica toate bolile vor disparea, nu vom mai raci etc(astai un luncru bun), chestii din astea sau ca ni se va vedea aura precum la sfinti.
Eu abia astept sa vina 2012 ca sunt curioasa sa ved ce se va intampla, daca savantii au avut dreptate. http://www.ziare.com/......012-321931

| laurentiu_9029 a răspuns:

Sfarsitul lumii poate veni si maine... lol. Controlezi tu asteroizii, meteoritii, tsunami? Poate intamplator in 2012 se v-a intampla ceva, doar intamplator, asta nu inseamna ca cineva ar fi prezis acest lucru. Nimeni nu stie ce se va intampla cu noi, suntem niste puncte mici in univers, care prin foarta de gravitatie suntem cat de cat paziti de asteroizi, dar nu va fi asa tot timpul...

Răspuns utilizator avertizat