| Mi$tiK a întrebat:

Http://www.hi5.com/......otoUser.do cum se face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| sadness_8987 a răspuns:

Pe google in partea stnaga jos exista optiunea "schimbati imaginea de fundal". Daca ai deja un cont te loghezi, daca nu ai deja un cont iti faci unul. Dupa ce te-ai logat in cont dai pe pagina google si in stanga "schimbati imaginea de fundal" dai pe ea si-o sa-ti apara o mica fereastra iar in stanga(sus) scrie "De pe computerul meu ", dai Browse, alegi si-o incarci apoi. Vezi ca poza nu trebuie sa fie mai mare de 800 X 600 pixeli

3 răspunsuri:
| yoppzz11 a răspuns:

La ce te referi prin asa ceva?
un profil privat?
un nume?
o poza?

| ciprianos a răspuns:

Cine mai sta sa-l adauge pe pustiulica pe hi5, dar cine mai are cont pe hi5 mai bine spus laughing fa-i si tu un printscreen si pune un link direct daca tot vrei sa ne arati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu