| Superior a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/birouri-gaming/arozzi/arena-black / merita? Vreau sa stiu daca e rezistent. FUNDAAAAAAAAAAAAA

9 răspunsuri:
| FanulMeu a răspuns:

Cauta un birou adevarat nu porcaria asta care mai si costa 13 mil, te poti uita pe internet gusturile difera si nu iti pot recomanda ceva. ( eu apreciez mult mai mult un birou clasic din lemn )

| Superior explică (pentru FanulMeu):

MNO,caut ceva care sa sustina vreo 30 de KG, calculatorul va fi tinut pe masa.

| Dismally a răspuns:

In nici un caz nu merita, eu nu as da pe un astfel de birou nici 130 lei happy Nici rezistent nu este, gandeste-te ca acel mouse-pad care acopera suprafata se va distruge in timp si cu ce ramai dupa? Un birou cu suprafata formata din trei placi prost imbinate. Producatorul spune ca poate sustine o greutate de pana la 80 Kg, un birou simplu din PAL melaminat poate sustine peste 150 Kg fara probleme happy

| Superior explică (pentru Dismally):

Poti recomanda un birou negru?

| Dismally a răspuns (pentru Superior):

Uita-te prin magazine, sigur vei gasi si negre. In orice caz nu iti cumpara birou pentru gaming, nu ai nici un avantaj la el, este in general mai prost decat un birou simplu si mult mai scump.

| tehno125482 a răspuns (pentru Dismally):

De unde stiti ca nu merita daca nu leati testat

| Dismally a răspuns (pentru tehno125482):

Uita-te si tu la acel birou si vei vedea ca nu are nici un mare plus, chiar din contra. In primul rand conceptul de "birou pentru gaming" este foarte discutabil, un astfel de birou nu te ajuta cu absolut nimic la jocuri si nici la altceva.

| tehno125482 a răspuns (pentru Dismally):

Adevarat ca nu ajuta cu absolut nimic dar parca iti da un aer zisca esti
Lee Jaedong desi tu esti praf la jocuri.biroul ila arata ca ceva care ar putea fi folosit doar la gaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i birou sau masa?