| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=fNa7tNFB7c4

Care vine cu mine in Rusia? :)) Sau poate ca si in Ro merge sa faci asta?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...cred ca pe jos as merge in rusia!
prea epica e tara asta...

| aaaaaaaaaaaaa1234 explică (pentru Apache):

1000 tipe si nici macar una nu a facut crize...(da, m-am uitat la tot clipulbig grin ). Ar fi interesant sa incercam asta in romania...Doar ca ar trebui sa mergem cu salvarea dupa noi.

| Trolli a răspuns:

Vin si eu. ahahaha
(sunt fata)

| aaaaaaaaaaaaa1234 explică (pentru Trolli):

Sa inteleg ca pana la urma s-ar putea face un asemenea clip si cu fetele din Romania?big grin De exemplu tu, ai lasa sa te "maltrateze" cineva ca pe fetele alea? laughing

| Trolli a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Eu vin sa le "maltratez"si eu. laughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 explică (pentru Trolli):

Hopaaa big grin suna bine laughing

| Trolli a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Stai, ca daca merg cu tine, ne certam pe fete.

| aaaaaaaaaaaaa1234 explică (pentru Trolli):

Nu nu nu ne certambatting eyelashes exista ceva numit ménage à troisbig grin

| Trolli a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

M-ai convins. Ahahaha.

| Sophia96 a răspuns:

Hm.ma mir cum de nu si-a luat pana acum vreo palmalaughing! rolling on the floor) si nu stiu cum de nu am dat si eu de un dalahappy! daca vrei mergem in rusiasmug! laughing) ca de acolo sunttongue

| aaaaaaaaaaaaa1234 explică (pentru Sophia96):

Hopaaabig grin Sophie big grin facem si noi un clip ca ala?smug cum suntem doar noi doi, eu te ating de 1000 ori rolling on the floor