| Park1Suin a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=KCmmyUqGoBI

Mi se pare ca ma simt si eu la fel ca baiatul din videoclip.:( Mi se pare ca toti de la scoala rad de mine si ma vorbesc pe la spate.EX:Ca nu arunc bine mingea la ed.fizica,ca sunt asa si asa.Asa s-a inceput cu 2 saptamini in urma.De atunci tot mai mult meditez la faptele mele si la cum arat.

1)Ce sa fac?
2)Cum pot opri toate zilele astea rele?
Uneori,imi zic, De ce mai traiesc?

2 răspunsuri:
| andyx11 a răspuns:

1)nu creea conflicte
2)ignorai,crede-ma,chiar o sa mearga!

| MosquitoLIB a răspuns:

Cati ani ai, s-ar putea sa fie si pubertatea o cauza. In primul rand conteaza ce crezi tu despre tine. Nu te mai gandi la ce cred altii despre tine, gandeste-te ca nu au de ce sa rada si daca tu stii ca ai dat ce aveai mai bun nu ar mai trebui sa te intereseze parerile lor.