| elizzu a întrebat:

Http://ziledevacanta.forumz.ro/
Ati vazut acest forum? Ce parere aveti despre el... :) Sa va spun mai multe : Este un forum facut de mine si niste prieteni. Nu este facut de pe zi pe alta, lucram la el de o gramada de timp. Deja avem multe postari, multe subiecte si multi membri. Inregistrarea se face in cateva secunde, dupa care te poti alatura discutiilor. Daca ai citit pana aici, uite-te si putin peste forum inainte sa dai un raspuns jignitor. Eu te astept :o3 :o3:o3:o3:o3 [si ca sa nu ziceti ca nu am pus o intrebare :d] Ce parere aveti? Va-ti inscrie? Sugestii? Raman datoare :*:*:*

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

"116 mesaje" nu-nseamna multe posturi si nici "19 membri inregistrati" nu-nseamna multi membri. La ce ati lucrat mult? La cautarea unei imagini pe Google care sa tina loc de logo? Pe cine crezi ca minti cu povestea asta patetica, crezi ca suntem juriul de la Romanii au talent?