| Balonaseplutitoare a întrebat:

Https://bagamiass.wordpress.com/
Va astept pe blogul meu, daca doriti sa distribuiți pentru ca vreau sa am mai mulți unici, as fi foarte recunoscător.
Astept totodată si sfaturi cum imi pot promova blogul
Multumesc ????????

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Ai mult de lucru... butoanele de SNS repetative.
Numele, pe langa faptul ca suna pornografic si adolescent care uraste totul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și la ce îți folosește să îl promovezi?
Ce motiv ar avea cineva să fie interesat de ceea ce scrii tu acolo?
Căți ca tine?

| Miauti a răspuns (pentru sadrian46):

Trece si el printr o perioada care doreste atentie. chiar vreau sa vad cat de activ o sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu așa.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Te pot ajuta eu sa îți promovez blogul. Îți pot distribui eu blogul tau la al meu. Trimite-mi mesaj pentru detalii. E frumos că aspect dar sincer nu îmi place numele la blog schimba nume

| Miauti a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Pai da aici linkul de la blogul tau, poate vreau sa vad si eu ce citesti, pentru ca in profilul tau de pe TPU nu ai linkul adaugat.