| Andrei200202 a întrebat:

Https://www.facebook.com/ZMENTA.RO/videos/23192938458362 1/

Ce părere aveți de acest video? Au acționat corect după părerea voastră *atenție*, mascații nu poliția. Mascații nu stau la vorbă cu tine.
Acest zmeu făcea live pe Facebook cu o zi înainte și se dadea mare smardoi, că el face ce vrea, nu respectă nimic și etc. Șmecher adevărat ce să vă mai zic. S au trezit șmecherii ăștia cu mascații peste ei și puteți vedea mai sus ce a ieșit.
PS: nu sunt de acord cu violența, dar mi se pare că ăștia nu învață altfel, plus că si-a făcut-o cu mâna lui.

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Bine le face. Eu i-as bate de i-as rupe pe toti astia. Au actionat mai mult decat corect, prea bland inca.

| Andrei200202 explică:

A da, atenție daca sunteti slabi de înger. Bine că nu e acum cine știe ce.