| AlexDorinel a întrebat:

Https://www.google.com/......41614.html

Păreri despre ministri. Vad ca sunt in general ministri mai tineri fata de ai lui Citu dar Cioloș e prea bătrân sa se ocupe de politica.

E bine sa fie mai tineri politicienii pentru ca au idei mai bune fata de aia bătrâni.

2 răspunsuri:
| outsidethebox a răspuns:

Vlad Voiculescu / Ioana Mihăilă - Ministru al Sănătății

Acesti tineri sunt cei care au privatizat deja sistemul de sănătate in România si au transferat banii din sănătate de la stat la privat, sunt curios cât de bucurosi veti fi cu toții (inclusiv ai voștri) cand veți merge peste o luna la medic si o sa trebuiască să plătiți toate analizele independent de plata facuta de voi pentru "sănătate "!
Sanatate!

| AlinTanase a răspuns:

Dupa cate am inteles stiu ca aveau ceva limita de 30 de ani deci?