| diana0983 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=a2CdD__sVm8
ce parere aveti? :D Stiu ca mai trebuie lucrat la el si asa.Dar e macar un pic amuzant? :(

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Am ras cu lacrimi! ti-am si dat 10 la intrebare. super, pe bune. super. mai puteti face si altele. toti au plecat de jos, tine minte asta

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing) la mine in dulap?laughinglaughinglaughinglaughing

| diana0983 explică (pentru DNSK):

Daaa laughing) Cum e?

| DNSK a răspuns (pentru diana0983):

Am ras cu lacrimi! ti-am si dat 10 la intrebare. super, pe bune. super. mai puteti face si altele. toti au plecat de jos, tine minte asta

| pastru009 a răspuns:

O tampenie. Apuca-te de carte si lasa bataia de joc a actorilor.Caci femeia aia "Violetta" spre deosebire de tine are o viata, o cariera si nu are nevoie de oameni ce isi bat joc de ea.

Răspuns utilizator avertizat