| Doub a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=TjBbCttSZQ8

Asta e viitorul Romaniei?:-?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu, nu merge așa.
Regretele nu fac minuni, n-o să aducă pe nimeni înapoi.

63 răspunsuri:
| DroGhys a răspuns:

Niste infectii ale Romaniei...
Ar trebui tratate!

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Da. Foarte urat. Pacat ca parintii au privilegiul sa aiba un suflet nevinovat langa ei, si se amuza de prostia lor. Copilul ce aude si vede, copiaza. Ce exemplu de parinti? Oare parintii lor sa-si auda nepotelul vorbind astfel ar rade, ar fi chiar asa de mandri de samanta lor? Vai si vai de astfel de oament lipsiti de pietate. Rad de viata lor si habar nu au incotro se indreapta. (Au pus un copil la volan in plin trafic, si de acolo poti sa vezi ce gandire decazuta au )Vai de ei.

| Doub explică (pentru PorumbRodica1965):

Da, dar nu imi vine sa cred ce limbaj vulgar are. Uau. Numai "parinti" nu poti sa-i numesti.

| Doub explică (pentru DroGhys):

Da, dar cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este viitorul. Este deja prezentul. Unul de care multi romani fug scarbiti in alte tari in care automobilele nu sunt jucarii pentru copii.
Iar asta e doar un exemplu. Pacat ca exista si romani geniali, in umbra, iar la suprafata vedem numai dejectii.
Mi-e mila de copilasul ala fiindca il pot creste in asemenea hal, mai rau decat unul tiganesc.

| Doub explică (pentru anonim_4396):

"Este deja prezentul."- Si mai trist.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

"Viitorul Romaniei e mult mai dramatic de atat"- I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

rolling on the floor))). Asta e imposibil.

| AvalohAlyn a răspuns:

Viitorul suna naspa.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, ăsta este doar prezentul, viitorul României o să fie şi mai rău.
Copii din ziua de astăzi înjură mai rău ca ţiganii şi nu îi respectă pe cei superiori lui.
Copilul din videoclip nu are mai mult de 7 ani şi i se permite să vorbească urât. Nu discut despre cel care conduce şi îl ţine în braţe, ăla este şi mai redus la minte.
Înţeleg că fac mişto de copilul acela, dar i-au permis prea multe şi nu este bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

Da, nu chiar imposibil. Poate intr-o lume paralela.thinking
Nu prea ai cum sa fii optimist in societatea asta.

| DroGhys a răspuns (pentru Doub):

Anihilare in masa!

| Doub explică (pentru DroGhys):

Ah. Nu stiu ce sa zic. E prea crud. Nu cred ca ar duce la ceva bun. Si Hitler "a facut" o anihilare in masa si nu a iesit nimic bun.

Răspuns utilizator avertizat
| DroGhys a răspuns (pentru Doub):

Hittler credea ca nemtii sunt o rasa superioara, adica trebuie anihilati restul. Eu zic ca doar o rasa trebuie. Si nu toti din acea rasa. Cocalarii, mafioti, ciorditorii, laudarosii, ...mai zic? Nu am absolut nimic cu cei romanizati si civilizati.

| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

Eu nu prea sunt, adica incerc, dar nu prea imi iese.laughing

| Doub explică (pentru DroGhys):

Da, ai dreptate, dar cu ce am fi noi mai presus de ei daca am face asta? Ar trebui cumva civilizati.thinking

| DroGhys a răspuns (pentru Doub):

Mai presusi? Suntem cu mult stai linistit. Cine crezi ca este mai presus? Un om civilizat sau unul din exemplele de mai sus?

Si crezi ca nu exista institutii de reabilitare si multe altele? Stai linistit nu vor functiona niciodata!

Răspuns utilizator avertizat
| Doub explică (pentru DroGhys):

Stiu ca suntem, dar gandeste-te ca poate si ei au fost educati la randul lor asa. Nu incerc sa le gasesc scuze, avand in vedere ca nu sunt de acord cu ei, dar...

Ps. "stai linistit"- Sunt fata.smug

| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

Ti se pare ca judec?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DroGhys a răspuns (pentru Doub):

Aha ok. Pai ce sa zic am vazut cazuri in care au fost si in centre ajutatoare si cand ieseau de acolo se comportau la fel. Intr-adevar tine si de educatie dar la ei problema este in sange.

| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

" partea buna e ca suntem sanatosi"- Multumesc lui Dumnezeu, si eu sunt.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

winkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

Răspuns utilizator avertizat